گارانتی پرواز سیستم

گارانتی پرواز سیستم

گارانتی پرواز سیستم یکی از گارانتی ها در زمینه قطعات کامپیوتری میباشد که تا به امروز توانسته است رضایتمندی های بسیاری را برای مشتریان داشته باشد. گارانتی پرواز سیستم با مدیریت محترم آقای امید ایگدیری به نام مجموعه خود قرار داده است.

نام مجموعه پرواز سیستم میباشد که با فروش انواع هارد، مادربرد، رم، سی پی یو، کیبورد، موس، لپ تاپ، مانیتور، پاور، گرافیک و سایر قطعات که از نظر کیفیت مورد تایید این مجموعه باشد را با نام خود پرواز سیستم به ثبت میرساند.

آدرس موقعیت پرواز سیستم

آدرس موقعیت پروازسیستم در پایین تر از میدان ولیعصر، ساختمان ایرانیان میباشد که جهت هماهنگی با گارانتی میتوانید با شماره های 02188932400 آقای طاها محسنی هماهنگی های لازم را داشته باشید.

آدرس قدیمی پرواز سیستم در مرکز کامپیوتر ایران قرار داشت که الان بیش از چند سالی میباشد که در ساختمان ایرانیان قرار دارد. این مرکز به صورت حرفه ای تعمیرات انواع قطعات کامپیوتر به خصوص هارد را در مجموعه خود جای داده است.

شرایط گارانتی قطعات ارسالی برای پرواز سیستم

شرایط گارانتی قطعات ارسالی برای پرواز سیستم بدین شکل میباشد که تمامی قطعات پس از ارسال توسط تیم حرفه ای پشتیبانی چک میگردد که قطعاتی که شامل شکستگی و آسیب دیدگی فیزیکی باشند جزو موارد گارانتی قرار نخواهد گرفت.

قطعاتی که شامل خرابی ها توسط نوسانات برق و یا پاور سیستم شما صورت گرفته شده باشد جزو گارانتی پرواز سیستم محسوب نخواهد شد. اما اگر قابل تعمیر کردن باشد به صورت هزینه دار با شما هماهنگی های لازم انجام میشود و برای شما تعمیر میگردد.

البته بسیاری از خرابی های هارد که اتقاق می افتد به دلیل ضربه خوردگی و یا افتادن از ارتفاع میباشد که هاردهای روشن را درجایی و یا لبه ای از میز قرار میدهند و پس از اینکه در حال کارکرد میباشد در اثر کشیدگی و جابه جایی کیس و یا در حالت سیستم هارد به هارد این اتفاق صورت میگیرد که سبب آسیب دیدن به قطعات و دیگر قطعات هارد میگردد.

برای هماهنگی و مشاوره سایر گارانتی ها با شماره 02188931091 تماس حاصل نمایید.

s.vip
ارسال دیدگاه