گارانتی پاسارگاد

گارانتی پاسارگاد

گارانتی پاسارگاد یکی از گارانتی های معتبر در مرکز کامپیوتر ایران میباشد. این گارانتی به نام مجموعه پاسارگاد با مدیریت آقای علی معتمد و با بیش از 10 سال سابقه در زمینه فروش قطعات کامپیوتر در حال فعالیت میباشد.

پاسارگاد یکی از معتبرترین گارانتی ها در صنعت کامپیوتر میباشد، این گارانتی تا به امروز رضایتمندی های بسیاری از مشتریان را در بر داشته است. فروش عمده هارد های اینترنال و اکسترنال در ظرفیت های مختلف با تضمین کیفیت میتواند اطمینان خاطر برای مشتریان به همراه داشته باشد.

گارانتی پاسارگاد و آشنایی با مجموعه پاسارگاد

یکی از قدیمی ترین فروشگاه های قطعات کامپیوتر در زمینه فروش انواع قطعات به صورت کاملا حرفه ای و اورجینال در مجموعه پاسارگاد صورت میگیرد. این مجوعه روزانه قطعات بسیار زیادی را گارانتی میکند و با بهترین تیم پشتیبان و حامی مشتریان در خدمت شما عزیزان میباشد.

جناب آقای علی معمتد یکی از قدیمی ترین افراد در زمینه خرید و فروش انواع قطعات کامپیوتری میباشد که با احداث و ثبت مجموعه پاسارگاد در ابتدای کار و پس از آن با راه اندازی مجموعه گارانتی توانست یکی از بهترین ها در مرکز کامپیوتر ایران قرار گیرد.

شرایط تحویل کالا و گارانتی

برای اینکه شما عزیزان بتوانید از خدمات بهره مند شوید باید دقت داشته باشید که قطعات شما با لیبل پاسارگاد را دارا باشد و زمان گارانتی به میزان تعهد فروشنده بر روی آن چسبانده شده باشد.

برای آنکه شما بتوانید از خدمات و گارانتی کالاهای پاسارگاد بهره مند گردید باید در نظر داشته باشید قطعات باید بدون آسیب خوردگی از نظر فیزیکی و اینکه نشانه های از ضربه خوردگی و افتادن از ارتفاع نداشته باشد و شرایط دیگر گارانتی این میباشد که باید از نظر الکتریکی قطعات دچار آسیب برقی نشده باشد.

فروش عمده قطعات در پاسارگاد

فروش عمده تمامی قطعات کامپیوتری در مجموعه بزرگ پاسارگاد کافی است تا شما عزیزان از هر کجای ایران با ما تماس حاصل نمایید و ما در کنار شما خواهیم بود و قطعات را به هر تعدادی که نیاز داشته باشید برای شما ارسال خواهد شد.

کلیدواژه : گارانتی پاسارگاد
s.vip
ارسال دیدگاه